Hakkımızda

Faaliyetlerimiz 2019 yılında Neutfood incir işletmesi a.ş. çatısı altında yürütmeye başlamıştır. Germencik ilçesinin ortaklar bölgesinde yörenin, aynı zamanda dünya çapında incir üretiminin de merkezi konumunda olması nedeniyle kuru incir işleme konusuna yoğunlaşan firmamızın ürün gamında, kuru incirin yanı sıra, kuru kayısı gibi, bölge ve ülke çapında üretimi gerçekleştirilen diğer kuru meyve de yer almaktadır. Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa Gıda Üretim Standartlarının öngördüğü koşullara göre üretim yapan firmamız dünyanın dört bir yanına da ihraç etmektedir.

Neutfood a.ş. firmamız son teknoloji ile üretim yaparak kuruyemiş ihracatı yapmakta olup kuru incir ve kuru kayısı ürünleri ile hem perakende hem de endüstriyel pazara sunmaktadır.

Neutfood a.ş. olarak, müşterilerimizin artan ilgi, talep ve beklentileri doğrultusunda en üst düzeyde yanıt verebilmek prensibinden hareketle, talep edilen her miktar ve ebatta ürünü mümkün olan en uygun ambalaj biçimlerinde sunabilmekten mutluluk duymaktayız.

Ticari hayatında, kaliteli ürün ve dürüst ticaret ilkesini benimseyen Neutfood a.ş. üreticiler ile kurmuş olduğu güçlü bağlar sayesinde en kaliteli ürünleri, en uygun koşullar ile tedarik ederek müşterilerine ulaştırabilmektedir. 

En iyi kaliteyi müşterilerine sunmayı hedef alan şirketimizin ürünleri, tecrübeli personellerimiz tarafından tarladan müşterinin deposuna kadar titizlikle takip edilip kontrol edilmektedir.

İLKE VE DEĞERLERİMİZ

Doğaya saygıyı ön planda tutan müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarken ticaret etiğine de uygun hareket etmekten ödün vermeyen firma olabilmek.

MİSYON

Üreticilerle, müşterilerle ve çalışanlarla ilişkileri şeffaf ve güven temeline dayandıran yeniliğe ve gelişime açık çevresine,  ülkesine ve dünyaya katkı sağlayan bir firma olmak.

VİZYON

Konumu itibariyle yer aldığı bölgenin potansiyelini en verimli şekilde kullanarak sunduğu kaliteli ürün ve hizmetlere küresel çapta gıda sektörünün en iyi firmalar arasından biri olmak.

Ortaklar Mah. Naipli Sok. No:88/1 Germencik/AYDIN
0256 577 10 93
info@neutood.com
www.neutfood.com ©
X
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon